Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

До перинатального центру у Кіровограді братимуть не лише з патологіямиДо перинатального центру у Кіровограді братимуть не лише з патологіями

Гречка

Кіровоградський перинатальний центр розширить свою діяльність. Такий намір озвучила журналістам під час прес-конференції в ОДА заступник голови обласної державної адміністрації Галина Пастух. Нова специфіка медичного закладу полягає в тому, щоб приймати жінок не лише з патологіями, а й без них.

Це пов’язано насамперед з тим, що останнім часом багато пацієнток звертаються з бажанням народжувати у перинатальному центрі, навіть з готовністю оплатити цю послугу. Таке нововведення буде діяти одразу після затвердження (якого поки ще немає) головою Кіровоградської ОДА Андрієм Ніколаєнко.

Однак, Галина Пастух запевнила, що додаткові послуги не стануть пріоритетними, будуть діяти в межах можливої визначеної кількості вільних палат і ліжок.

Внаслідок діяльності перинатального Центру в області вдалося досягти зниження смертності, як серед породіль, так і серед новонароджених малюків – на сьогодні до 9,4 летальних випадків на 1 тисячу новонароджених (для порівняння – станом на 1 січня 2012-го року цей показник становив 13,5 на 1 тис. новонароджених малюків).

Теги новости:
медицина
здравоохранение
беременность
роды
медицинская статистика
Галина Пастух
больницы Кировограда
перинатальный центр

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS