Кировоград. Портал

Кировоград — новости и сайты

Искать: Как искать?
Детальный поиск
Например:Новости Кировограда

Недобудова у Ковалівському парку небезпечна для життяНедобудова у Ковалівському парку небезпечна для життя

весь Кіровоград

Як повідомили сайту "весь Кіровоград" у Державній архітектурно-будівельній комісії в Кіровоградській області, в Ковалівському парку з недобудованого нічного клубу невідомими вирізано металеву підпору, що призвело до часткового руйнування перекриття.

Наразі ця будівля знаходиться в аварійному стані і становить небезпеку для життя. Особливе занепокоєння викликає те, що поруч знаходиться дитячий садок, технікум та і просто великий мікрорайон.

Як повідомили у Кіровоградському міськвиконкомі, жодних дозвільних документів на дане будівництво немає, і наразі представники міськвиконкому звертатимуться до суду з вимогою визнати дане майно безгосподарним та передати його у комунальну власність. Проте поки що гостро стоїть питання “консервації” даної небезпечної недобудови.

Теги новости:
строительство
незаконное строительство
парки Кировограда
Ковалевский парк

Новости в тему:

Новости Кировограда: обсудить на кировоградском форуме

Перепечатка материалов допустима только со ссылкой на РКС. Ссылка для традиционных СМИ — rks.kr.ua; гипер-ссылка для использования в онлайне — <a href="https://www.rks.kr.ua/">Новости Кировограда</a> (скопируйте и вставьте).

Уважайте чужой труд: все новости, опубликованные в РКС, проходят редакторскую правку. Иногда это просто исправление ошибок, но часто, чтобы придать новости читабельный вид, материал приходится переписывать с нуля. И даже в этом случае мы всегда указываем источник. Коллеги, ждем того же от вас. Спасибо.

Кто живет в Кировограде? Смотрите фотографии кировоградцев на сайте «Знакомства в Кировограде»
А еще можно посмотреть, что нового в кирнете

RSS